Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

reborn
47th
i-bizz
mr_sparrow
cybertech_pb
Noning
abixpert
kindaichi_hajime
Razi_IBM
memito
awi216
15 posters

BEG itu YG membawa laptop kita

neutron
    neutron
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

BEG itu YG membawa laptop kita - Page 2 Empty Re: BEG itu YG membawa laptop kita

Post by neutron Sat Aug 01, 2009 12:38 am

aku pakai brand The North Face je..huhuh mase aku beli hari tu rm35., tp aku tgk skrg rm60 same mcm beg aku.. ms aku beli haru tu dia salah letak harga kot..hehehe
    awi216
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 174

BEG itu YG membawa laptop kita - Page 2 Empty Re: BEG itu YG membawa laptop kita

Post by awi216 Sat Aug 01, 2009 9:33 pm

Berbalik kepada tujuan asal bag laptop tu dibuat. Semestinya lah untuk memastikan laptop yg kita bawah tu lebih selamat dari segi hentakan, tempias benda2 asing, dan unsur2 merosakkan yg lainnya. Bab nak menunjuk tu tak dinafikan memang wujud, tapi tu terpulang kat masing2 la kan. Tapi apa salahnya melabur duit sikit untuk jangka hayat laptop yg lebih panjang..

Kalu jenis perompak ni, semua dia sebat. Tak dapat duit, orang pun dia sebat.. Perompak ada kat mana2, tu semua mau ingat sendiri la.
    fotosintesis
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 5

Post by fotosintesis Sat Sep 12, 2009 12:38 am

aku guna beg intel ja. mmg khas utk laptop. sbb dulu keja intel depa bg. senang nk buh laptop. tapi ujan basah gak walaupon kalis air. x kalis mane pon kalau dah ujan tahap gaban.

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Apr 19, 2024 10:30 pm