Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

tajuk Final Year Project..

luckys
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 1

tajuk Final Year Project.. Empty tajuk Final Year Project..

Post by luckys Fri Feb 05, 2010 12:14 am

Assalamualaikum dan selamat sejahtera kepada sume..

Saya baru je register kat sini.. Saya sekarang menghadapi kesukaran dalam mencari tajuk untuk Final Year Project saya.. Crying or Very sad dah byk tajuk yang saya propose tp kebanyakkan nye senior dah buat.. Saya undergraduate student Information System Engineering.. program saya ni lebih kepada develop information system involves requirement analysis, functional modeling, prototype system testing and evaluation, documentation and maintenance to build an information system.
    Selain dr develop system saya juga boleh buat research tetapi mengikut area saya.. kaji models of development ke or something like that. Jadi jika pihak anda ade sbarang cadangan boleh lah dikongsi dengan saya. Seboleh2nye, saya nak project dlm kawasan Universiti sahaja kerana senag sedikit untuk gather information.. tetapi jika ade cadangan yang diluar ke, insyaalah saya akan terima...

Bantuan anda amat diperlukan ketika ini..lebih kurang seminggu lagi sya perlu tunjukkan progress project ini.. Jasa anda dikenang.. trima kasih... Very Happy

Current date/time is Fri Mar 29, 2024 3:36 am