Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

silentfox
m_sazmer
angker2008
johnburn
TOYSЯUS
izadmna
captain_sky
11 posters

program jutawan facebook

m_sazmer
    m_sazmer
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : teacher

program jutawan facebook - Page 2 Empty Re: program jutawan facebook

Post by m_sazmer Tue Jan 12, 2010 8:00 am

johnburn wrote:
    m_sazmer wrote:
    orait no problem k...
    so cmne bro? xkan cmtu je kot. sila jelaskn skit.

soalan yg mane ek tadi?
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

Post by johnburn Tue Jan 12, 2010 9:35 am

m_sazmer wrote:
    soalan yg mane ek tadi?
    johnburn wrote:Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni Very Happy
    m_sazmer
    m_sazmer
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by m_sazmer Tue Jan 12, 2010 10:10 am

tula..aku setuju dgn ko..cara approach kat sini memang tak sama kat forum..kat forum kene approach direct! bila dh ada statement baru boleh masuk forum..sbb orang dlm forum nk tgk bukti baru diorang akan join...aku dh masak sgt dgn sume jenis forum kat msia ni..sbb tu aku buat diam2 je dulu...dh ada statement yg gempak baru open kat mane2 forum....
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

Post by johnburn Tue Jan 12, 2010 12:09 pm

m_sazmer wrote:tula..aku setuju dgn ko..cara approach kat sini memang tak sama kat forum..kat forum kene approach direct! bila dh ada statement baru boleh masuk forum..sbb orang dlm forum nk tgk bukti baru diorang akan join...aku dh masak sgt dgn sume jenis forum kat msia ni..sbb tu aku buat diam2 je dulu...dh ada statement yg gempak baru open kat mane2 forum....
    so this thread means what? trolling?
    aku xnmpk pn keperluan bukak thread ni kl btol cm ko ckp ko ada teknik untuk tarik org join scheme ni kt facebook. Sorry to say tp aku rase watever teknik yg ko ckp tu xberjaya/kurg berhasil, thats y ko kne bkak dkt forum plak. So pasni xmsthl ade la plak org bkak thread tajuk program jutawan forum pastu pos ni:
    pernah dengar setiap kali log in forum, dapat rm100.

Dh byk sgt2 bnda seperti "program jutawan <insert watever here>" yg ada, n suma claim bleh dpt <insert RM here> dlm mase <insert shortest timeframe here>, pastu ilang gtu je.
    captain_sky
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by captain_sky Tue Jan 12, 2010 3:00 pm

aku x hilang..aku tgk je ape yg ko ckp..
    aku cuma berkongsi, x salah kan..
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

Post by johnburn Tue Jan 12, 2010 5:35 pm

captain_sky wrote:aku x hilang..aku tgk je ape yg ko ckp..
    kena join dulu baru kongsi atau mcm mana?
    Persoalan aku still x terungkai lagi:
    johnburn wrote:
    Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni Very Happy

Ok aku rephrase skit ayat aku. Aku merujuk kepada ayat m_sazmer:
    m_sazmer wrote:
    soalan biasa...mcmane nk promot dlm facebook? hehehehehe..itulah yg sbnarnya aku tak leh nk reveal sumenya pada org..dan teknik ni dh terbukti berkesan..aku berjaya kekalkan sale dlm facebook rm100 sehari..tak la byk..tp kalo sbln baru rm3k..sket je..heheheheh...dan aku dh cecah angka tu...lebih dari itu!!

teknik marketing yg akan aku bongkarkan sgt2 mengujakan sesiapa yg mendengarnya...kerana hanya dengan menggunakan killer ads dan indirect approach akan membuatkan orang sgt berminat untuk join program ini..apa itu killer ads? apa killer ads yg sesuai digunakan dlm facebook? apa itu indirect approach? bagaimana nk menggunakan indirect approach itu? nk tahu bagaimana? hehehehehe...hanya yang serius utk mengetahui saja akan aku kongsikan rahsianya..bagaimana ingin mengetahuinya?

Tidakkah dengan membuka thread ni akan mnampakkan teknik marketing yang mengujakan tersebut tidak begitu berjaya menarik org di facebook sehingga memerlukan promosi di forum yg usernya jauh lebih sikit dr facebook? Aku xtau la org lain mcm mana, tp kl aku, aku akan rasa was-was untuk mmbyar dan mndptkn teknik tersebut yg pada logiknya, teknik itu sendiri kurg berjaya. No offense, just my 2 cents Cool
    silentfox
    silentfox
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : Layan bola especially EPL!

Post by silentfox Tue Jan 12, 2010 8:15 pm

how about kalau ko tunjuk screen shot income ko...

contohnya mcm screen shot income nih: Cool

program jutawan facebook - Page 2 Snapshotclickbank

baru org wow skit...

p/s: nak tahu pasal screenshot nih...tgk dekat sticky topic...nuh kat atas skali dalam thread e-income nih...

ini adalah S.P.A.M - Sistem Penyelamat Anak Melayu lol!
    Zex
    Zex
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 120

Post by Zex Tue Jan 12, 2010 8:50 pm

mak aii...affraid

ko rembat kat mane ni musang senyap..ekeke..

ni bukan ss ni, ni sp ni, "show profit"..huahua.. Mad
    m_sazmer
    m_sazmer
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by m_sazmer Tue Jan 12, 2010 8:56 pm

johnburn wrote:
    captain_sky wrote:aku x hilang..aku tgk je ape yg ko ckp..
    kena join dulu baru kongsi atau mcm mana?
    Persoalan aku still x terungkai lagi:
    johnburn wrote:
    Ok2, aku pham. Just nk tau lebih lnjut je. Rilek bro. Satu lg nk tnye, kl btol killer ads la, indirect approach la tu sangt berjaya di facebook, aku rase kl ko fokus kt sane, ko lg untung sbb sane ade 350 mil user, nk compare kt sini mmg jauh la. Lagipn kat sini ko xleh bt approach ko tu. So kenape masih perlukn promote kt forum ni? Just nk tau sbb aku xbese ngan bnda2 ni Very Happy

Ok aku rephrase skit ayat aku. Aku merujuk kepada ayat m_sazmer:
    m_sazmer wrote:
    soalan biasa...mcmane nk promot dlm facebook? hehehehehe..itulah yg sbnarnya aku tak leh nk reveal sumenya pada org..dan teknik ni dh terbukti berkesan..aku berjaya kekalkan sale dlm facebook rm100 sehari..tak la byk..tp kalo sbln baru rm3k..sket je..heheheheh...dan aku dh cecah angka tu...lebih dari itu!!

teknik marketing yg akan aku bongkarkan sgt2 mengujakan sesiapa yg mendengarnya...kerana hanya dengan menggunakan killer ads dan indirect approach akan membuatkan orang sgt berminat untuk join program ini..apa itu killer ads? apa killer ads yg sesuai digunakan dlm facebook? apa itu indirect approach? bagaimana nk menggunakan indirect approach itu? nk tahu bagaimana? hehehehehe...hanya yang serius utk mengetahui saja akan aku kongsikan rahsianya..bagaimana ingin mengetahuinya?

Tidakkah dengan membuka thread ni akan mnampakkan teknik marketing yang mengujakan tersebut tidak begitu berjaya menarik org di facebook sehingga memerlukan promosi di forum yg usernya jauh lebih sikit dr facebook? Aku xtau la org lain mcm mana, tp kl aku, aku akan rasa was-was untuk mmbyar dan mndptkn teknik tersebut yg pada logiknya, teknik itu sendiri kurg berjaya. No offense, just my 2 cents Cool

aku tak berniat nk bukak thread ni kwn...aku hanya copy paste apa yg aku buat dlm facebook utk bagtau ape benda yg aku buat...iaitu bisnes affiliate..aku cuma membetulkan apa yg captain_sky buat..sbnarnya kalo nk buat marketing dlm mane2 forum bukan ni cara dia...ya, mungkin salah aku sbb aku reveal benda ni kat sini, dulu forum putera sgt2 best kalo nk bincang pasal internet bisnes, tk tak tau knp ramai otai2 tak expose..yg ada cuma org yg cuba utk kondem dgn ape bisnes org buat...takpe...jgn risau aku tak kn open teruskn thread ni...walau mcmane pun aku tetap buat income, muungkin tak banyak, tp aku bersyukur...alhamdulillah..No offense, just my 2 cents
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Tue Jan 12, 2010 9:19 pm

Ni bukan business affiliate, ni MLM.

Please define: What is Affiliate Marketing?
    Affiliate marketing is ______________________________________ (fill in the blank).

Please define: What is MLM?
    MLM is _______________________________________________(fill in the blank).

(your answer should not exceed 20 words).
    din_125
    din_125
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 412

Post by din_125 Sat Jan 16, 2010 9:55 am

bro..pm aku..berminat ni..
    ajar la step by step..
    yusazie
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : playing futbol.. surfing internet... reading booksss

Post by yusazie Wed Jan 20, 2010 4:50 pm

ha ah.. aku rase kalo affiliate tak perlu carik orang.. or aku tak tau laa kalo ni yang special nyer he2
    ni carik2 orang ni.. explain skettt
    tq
    lissa
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by lissa Sat Jan 30, 2010 7:13 pm

teringin nak join tapi ragu2.. ade baca kena byr upline every month.. camne tu??? Question Question

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon May 20, 2024 3:01 am