Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

zer0
huhu3x
Jedi
TOYSЯUS
loy_azloy
amirul84
TJ-Ariff
daimon
12 posters

Tatatertib Berforum (Terutama Diskusi Serius)

teri-chan
    teri-chan
    Moderators
    Moderators

Tatatertib Berforum (Terutama Diskusi Serius) - Page 2 Empty Re: Tatatertib Berforum (Terutama Diskusi Serius)

Post by teri-chan Wed Sep 02, 2009 9:54 am

amirul84 wrote:dah lari ek...pengecut...

y dun YOU help this forum out. kan senang kan?

pada sapa yg cr tu slaughter tu.. betul.. dia dh lama let go forum ni. aku rasa dh brape bulan yg lalu dh.

takkan tak perasan lg kot?
    Hellghast
    Hellghast
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : cari duit nak kawin/termenung

Tatatertib Berforum (Terutama Diskusi Serius) - Page 2 Empty Re: Tatatertib Berforum (Terutama Diskusi Serius)

Post by Hellghast Wed Sep 02, 2009 10:02 am

amirul84 wrote:dah lari ek...pengecut...
    setiap kali anda berhujah bagaikan ustaz tapi selalunya kuar statement yang begini,adakah anda benar org yang beriman?
    huhu3x
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 150

Post by huhu3x Mon Sep 07, 2009 11:28 pm

mengata org pengecut tuh, tak beriman ker? kalau ngata org yg bukan2 tuh, jatuh kategori camtuh ker?

KALAU MACAM TU, pendapat aku, better ngko nasihatkan sikit kebanyakan rakan-rakan nko kat "diskusi serius" tu k? ramai yg dikhuatiri tak beriman kat situ. tak kira ler parti A ke, B ke.

aku ader gak korek sikit2 info pasai slaughters nih dari "org2 lama", & kebanyakan jawapan derang amat menggelikan hati. jadik no wonder le naper slaughters nih jadik mangsa kat sini. nasib le. sapa suh hangat2 taik ayam. tak kira le apa alasan ko sekali pun. menyerah sebelum kalah. aku takder le nak kata dia tuh "pengecut" (nanti keimanan aku dipersoalkan plak), tapi cukup le stakat aku kata, dia nih cakap tak srupa bikin.

org camnih patut dikenakan tindakan tatatertib. memandangkan topik nih citer pasai "tatatertib". wakakakkaka Razz
    amirul84
    amirul84
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : Engineer ~ Computer

Post by amirul84 Thu Oct 01, 2009 6:49 pm

adakah perkataan seperti pengecut salah diggunakan?? tu belum lagi aku cakap perkataan munafik...aku rase munafik lagi pedas dari pengecut..melainkan ada yang menganggap sebaliknya..bukan tugas aku untuk berpura-pura dalam hujah..cuma aku nak korang.. pandang..lihat..fikir..muhasanbah..dan faham apa yang telah berlaku dalam putera ni...tahu kan sifat-sifat orang munafik ape...tingkatan 3 dah belajo..tak payah aku nak terangkan...

~tidak lebih dari menyusahkan dari memudahkan~
    TemanX
    TemanX
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by TemanX Mon Nov 30, 2009 9:09 pm

porfavor.... adeeiiii. Ingatkan mula2 nak buat tentang tatatertib berforum je, pastu jadi diskadis mendiskas plak... kuang3....

Elok lock je, nak diskas mendiskas, kita open tread baru kat bawah . Tak pun open table atau open baju atau open mind takpun open source. Amacam, ada brani.

alien

P/S:Bukan sekadar batu belah batu jalan...kuang3...

get brain, not brush.
    ariffantasi
    ariffantasi
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by ariffantasi Sun Dec 20, 2009 10:01 pm

block la perkata2 yg tak sdp didengar..

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon May 20, 2024 1:57 am