Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

4 posters

Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk...

Falcon
    Falcon
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : Games... games.. games.. dan duit.

Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk... Empty Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk... jom sembang.

Post by Falcon Mon Nov 30, 2009 7:12 am

Hi guys... salam.

Aku tgh berjalan-jalan melihat alam di Youtube tadi.. jumpa satu excerpt video dari sebuah filem yg cukup-cukup sempoi tentang pembunuhan. Boleh tahan gore. Tapi lebih dahsyat lagi bukan gore tuh tapi cara pembunuhan tuh di jalankan.

Kita byk sgt filem pasal pembunuhan kat muka Bumi nih sampai ada yg poyo.. ada yg biasa jer.. ada yg dah di kitar semula berkali-kali sampai at some point aku jadi boring (mcm filem Saw... Saw 1 sampai 3 legend gak la di hati aku.. yg seterusnya mcm percubaan nak meleretkan jalan cerita while at the same time milk it for money for all its worth).

Tadi kat youtube aku jumpa video pasal filem American Psycho.

Maklumat from IMDB:

Patrick Bateman is handsome, well educated and intelligent. He is twenty-seven and living his own American dream. He works by day on Wall Street, earning a fortune to complement the one he was born with. At night he descends into madness, as he experiments with fear and violence.

Video yg aku maksudkan:

Aiseh.. embedded disabled.. x pe... klik tgk kat Youtube tuh. Antara cara paling psycho setakat ni yg aku jumpa...gila arr..
    Jedi
    Jedi
    Ahli
    Ahli

Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk... Empty Re: Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk...

Post by Jedi Mon Nov 30, 2009 8:45 am

'Saw' tu ngeri gak.
    Aku tak follow episod, cuma ingat scene jer.
    Last yang aku tengok 'Saw' yang mana perempuan kena campak dalam lubang penuh picagari.

Pastu malas dah nak follow.

'Silence of the lambs' ok gak.

Aku suka yang berasaskan kisah benar.
    Kat Amerika cam Ted Bundy, B.T.K etc.
    Paling best bila mereka berjaya dihukum.
    MalaYneuMaya
    MalaYneuMaya
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : kejar biawak, kunyah milo beku

Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk... Empty Re: Filem-filem psycho, gore dan pembunuhan yg korang dah tgk...

Post by MalaYneuMaya Mon Nov 30, 2009 6:17 pm

assalamualaikum...

silala berbincang cuma jaga sikit..gamba, vid yg ganas sangat jgn pos aaa...terima kasih Smile
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Mon Nov 30, 2009 6:24 pm

So far cerita tentang pembunuhan yang macam-real aku pernah tengok, The Pianist. Very disturbing.
    Jedi
    Jedi
    Ahli
    Ahli

Post by Jedi Mon Nov 30, 2009 9:42 pm

'The Pianist' tu kisah Perang Dunia ke 2.
    Dahsyat.
    Dengan kem-kem untuk bakar manusia etc.
    Bertimbun2 barang kemas, pakaian.

Nazi German ni amat dahsyat punya manusia.
    Kebencian ya amat.

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri May 10, 2024 10:01 pm